Всей семьёй в библиотеку

Октябрьскую сельскую библиотеку посетила семья Потаповых. Маленький Егор первый раз пришёл к нам в гости и познакомился с удивительным миром книг и сказочных героев.

Библиотекарь Гузель Азизова провела для своего юного читателя и его мамы Ольги экскурсию по библиотеке, рассказала о пользе чтения и предложила книги для домашнего чтения.

16 ноябрь көнне «Бөтен гаилә белән китапханәгә» акциясе кысаларында Октябрь авыл китапханәсенә Потаповлар гаиләсе килде.

17-11-2021

Кечкенә Егор беренче тапкыр безгә кунакка килде һәм гаҗәеп китап һәм әкият геройлары дөньясы белән танышты. Китапханәче Гүзәл Азизова үзенең яшь укучысы һәм аның әнисе өчен китапханә буйлап экскурсия үткәрде, укуның файдасы турында сөйләде һәм өйдә уку өчен китаплар тәкъдим итте.